Slider

Droga czytelniczko!

Pewnie nieraz zastanawiałaś się, kiedy zaczniesz dojrzewać. A może to już się dzieje? Z niecierpliwością lub z obawą czekasz na pierwszy okres, nie wiesz, czy to odpowiedni moment na pierwszy stanik, hormony buzują, Ty jesteś raz szczęśliwa, a raz wściekła…?

W twojej głowie pojawia się milion pytań, ale nie jesteś pewna, z kim porozmawiać o dręczących Cię wątpliwościach? W takim razie idealnie trafiłaś!

Swoją przygodę z dorosłością zacznij od przeczytania książki „Ciało – śmiało! Przewodnik po dojrzewaniu” Sonyi Renee Taylor!

Pobierz fragment

Co znajdziesz w książce?

Znajdziesz w niej odpowiedzi na wiele pytań, omówienie fascynujących zagadnień związanych z dojrzewaniem, a wszystko to opisane zrozumiałym językiem! To nie encyklopedia medyczna, a fantastyczna książka, która odsłoni przed Tobą wszystkie zakamarki dojrzewania.

A jeśli masz więcej pytań, zapraszamy Cię do odwiedzenia naszego blogaoraz do kontaktu z naszymi specjalistami.

Każda dziewczyna jest inna, ale wszystkie przeżywamy te same wielkie zmiany. Dowiedz się, jak na nie reagować, i dojrzewaj śmiało!

BLOG

Pierwszy staniki
Pierwszy staniki

Anna Jurek: Kiedy dziewczynka powinna pomyśleć o pierwszym staniku? Sylwia Wałowska, Eljan: Trudno określić ten moment, biorąc uwagę tylko wiek młodej kobiety. Chodzi raczej o to, kiedy zaczyna...

Czytaj więcej
Pierwszy okres – warto wiedzieć
Pierwszy okres – warto wiedzieć

Każda zdrowa dorosła kobieta miesiączkuje. Wydawałoby się zatem, że rozmowa o menstruacji powinna być zupełnie normalną sprawą. Jednak bardzo często zdarza się, że wstydzimy się mówić o...

Czytaj więcej
Dojrzewanie
Dojrzewanie

Cześć, jeśli czytacie te słowa, to prawdopodobnie zaczęłyście dojrzewać. Poniżej znajdziecie kilka informacji o tym, jak będą zmieniać się Wasze ciało i psychika, czego się spodziewać i jak się do...

Czytaj więcej

Kontakt

Dojrzewanie to nie taka prosta sprawa! Pamiętaj jednak, że każda z nas kiedyś to przechodziła (lub przejdzie!). I okazuje się, że nie takie to straszne ;).

Jeśli masz pytanie związane ze swoim dojrzewaniem, napisz do nas. Specjaliści z fundacji SPUNK postarają się rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości związane z różnymi tematami, które mogą wydawać Ci się wstydliwe.

Kiedy pojawi się pierwszy okres?
Czy powinnam nosić już stanik?
Dlaczego na mojej buzi pojawił się trądzik?

Dla nas nie ma tematów TABU! Wszystkie otrzymane pytania pozostaną całkowicie prywatne, dlatego nie musisz się krępować. Czekamy na wiadomość od Ciebie.