Przewodnik po dojrzewaniu dla chłopaków!
Slider

Drogi czytelniku!

Dojrzewasz… i dobra wiadomość dla ciebie jest taka: nie jesteś w tym sam! Wyobraź sobie, że razem z tobą 300 milionów chłopców przechodzi przez to samo, ale każdy z was we własnym tempie, na własny, wyjątkowy sposób.
Czy ze mną wszystko jest OK? – to pewnie podstawowe i najważniejsze pytanie, jakie będzie Ci towarzyszyć. Tak, wszystko jest OK.

Bez względu na to, jak dojrzewanie będzie przebiegać u ciebie, pamiętaj: robisz to dobrze!

Swoją przygodę z dorosłością zacznij od przeczytania książki „Ciało – śmiało! dla chłopaków. Przewodnik po dojrzewaniu” Scotta Todnema!

Pobierz fragment

Co znajdziesz w książce?

Pozytywny przewodnik po dojrzewaniu zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby zrozumieć i zaakceptować zmiany fizyczne oraz rozpoznać trudne emocje, jakie towarzyszyć Ci będą w trakcie dojrzewania .To nie encyklopedia medyczna, a zaufana książka, która odsłoni przed Tobą wszystkie zakamarki dojrzewania.

A jeśli masz więcej pytań, zapraszamy Cię do odwiedzenia naszego bloga.

Każdy chłopak jest inny, ale wszyscy przeżywamy te same wielkie zmiany. Przygotuj się i dowiedz, jak na nie reagować. Dojrzewaj śmiało… robisz to dobrze!

BLOG

Co możesz znaleźć w sieci?
Co możesz znaleźć w sieci?

  Z dojrzewaniem wiąże się dużo tematów: rozwój ciała, emocji, osobowości, relacje z innymi, dążenie do samodzielności, szukanie swojego miejsca w życiu, dbanie o pasje. O większości z nich...

Czytaj więcej
Kilka słów o dojrzewaniu
Kilka słów o dojrzewaniu

Cześć, potraktuj ten artykuł jako wstęp do tematu dojrzewania. W książce znajdziesz wszystkie potrzebne Ci informacje. Tutaj natomiast zbiorę w krótszej formie to, co, jak wynika z mojego...

Czytaj więcej